himseikl.jpg
Info Tehnoloogia Vastupidavus

Warning: strtotime() [function.strtotime]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EEST/3.0/DST' instead in /home/np5508/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EEST/3.0/DST' instead in /home/np5508/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198
Vastupidavus Prindi

                                                                           Parimad materjalid ja kvaliteetne teostus!

 Matrix Pro tooted on valmistatud parimatest materjalidest, mis on läbinud korduvad testid ja pika katseaja. 13 aastase kasutusaja jooksul on paljud meie tooted jäänud nägusaks  ja terveks  ning materjalid on justkui uued.

Katsetasime seljakotti kahe aasta jooksul, mille vältel läbiti jalgsi ca 4000 km nii mägedes, tundras kui Eesti metsades ning seljakott oli täiesti korras.

Kõik õmblused on kolmekordsed ja väga tugevad. Kulumisohtlikemas kohtades kasutame paksemaid ja kulumiskindlamaid materjale, et veelgi suurendada toote kasutusressurssi.